1080P

And Then There Were None izle – Tüm Sezonlar HD
Altyazı

And Then There Were None izle – Tüm Sezonlar HD

And Then There Were None dizisi​ ingiltere yapımı mini bir dizidir. Dizi, Agatha Christie'nin "10 Küçük Zenci" adlı romanından uyarlanmış, BBC tarafından dizi haline getirilmiştir. Konusu ise şöyle; 1939 yılında Avrupa savaşın eşiğinde olduğu sırada on tane yabancı Güney İngiltere Devon sahili yakınlarında bulunan neredeyse ıssız diyebileceğimiz Zenci Adası'na davet edilir. Davet edenler Bay ve Bayan U.N. Owen dır. Adaya indiklerinde ev sahiplerini bulamaz ve birde üstüne cinayet dahil bir çok suçla suçlanmış bulurlar kendilerini. Bu yetmez gibi hergün içlerinden birtanesi ölmeye başlar. Grup cinayeti içlerinden birinin işlediğini düşünür ve birbirlerine düşman olur. Acaba gerçekten düşündükleri gibi katil içlerinden biri midir ? And Then There Were None izle dikten sonra yorumlarınızı mutlaka bekliyoruz.

 6556İZLENME

 0FAVORİ

 8.1İMDB

Detay
The Walking Dead Kategorisine Buradan Ulaşabilirsiniz. Film Nasıl indirilir? Öğrenmek istiyorsan Tıkla
  Beğen
8
3
And Then There Were None izle – Tüm Sezonlar HD 6.4 / 10 7 kullanıcı oyu.
PUAN : 6.4


 And Then There Were None Filmi Yorumları

1 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
Bir Adam 14 Aralık 2016, Çarşamba
Güzel dizi. Gereksiz bir şekilde uzamamış. Bir eve toplanmış on kişi. Her biri tek tek ölüyor. Katil kim? Agatha kristi hikayesi. İzlenmeye değer. Ama koca 3 bölümlük dizinin bir spoilerlik canı var. Tabiki bu ayıbı sizlere yapmayacağım. İzlediğinize değecek.

Benzer Filmler

1080P
And Then There Were None izle – Tüm Sezonlar HD
And Then There Were None izle – Tüm Sezonlar HD
And Then There Were None dizisi​ ingiltere yapımı mini bir dizidir. Dizi, Agatha Christie'nin "10 Küçük Zenci" adlı romanından uyarlanmış, BBC tarafından dizi haline getirilmiştir. Konusu ise şöyle...
  •   Tür : And Then There Were None
  •   İzlenme: 6556
  •   8
      3
  •   Vizyon : 2015
  •   Süre : 58 Dk.
IMDb8.1
Altyazı

Bu reklam 1 defa görüntülenir.